HABERLER

🏠  Anasayfa  ➝  Haberler

Sigorta Hukuku Seminerleri Tamamlandı

Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

11:31 . 07 Aralık 2023

İzmir Barosu tarafından ilki  27 Kasım tarihinde düzenlenen Sigorta Hukuku  seminerlerinin ikincisi olan  "I-Kusurlu Sürücünün Hayatını Kaybetmesinin Sigorta Hukukundaki Neticeleri II- Sigortacının Kanuni Halefiyeti III- Sigortacılıkta Tahkim " başlıkları altında 04.12.2023 tarihinde İzmir Barosu 6. kat Konferans Salonu’nda düzenlenlenerek tamamlandı.

 

Moderatörlüğünü İzmir Barosu Ticaret Hukuku Komisyonu üyesi Av. Cansu Özkayak Keni'nin yaptığı seminerde konuşmacı olarak İzmir Demokrasi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ecehan Yeşilova Aras ile Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Bilgehan Yeşilova yer aldı. Seminerin açılış konuşmasını yapan İzmir Barosu Başkanı Av. Sefa Yılmaz, konuşmacılara ve seminerin hazırlığını yapan meslektaşlarımıza  teşekkür ederek konunun spesifik ama bir o kadar keyifli bir alan olduğunu ifade etti.

 

Av. Sefa Yılmaz seminer sonunda konuşmacılara teşekkür plaketlerini takdim ederek, semineri düzenleyen İzmir Barosu Ticaret Hukuku Komisyonu üyeleri ve katılımcılarla hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Ayrıca 13 Aralık 2023 Çarşamba günü saat 18.30'da Barohan Konferans salonunda yine Doç. Dr. Ecehan Yeşilova Aras ile Doç. Dr. Bilgehan Yeşilova’nın sunumları ile düzenlenecek olan "Geminin İhtiyati Haczinin İcra ve İflas Kanunu'ndaki İhtiyati Haciz İle Mukayesesi" konulu panele tüm katılımcılar davet edildi.

 

Seminer kayıtlarını aşağıda izleyebilirsiniz.