İZMİR BAROSU ANLAŞMALI KURUM VE KURULUŞLAR

Teol Dil Kursları İle İndirim Protokolü Yapılmıştır

Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

Hizmet Sunucusu olan TEOL Dil Kursları ve Yurtdışı Eğitim teklif kapsamında İZMİR BAROSU üye personel ve personel yakını eğitimi almasına yönelik eğitim hizmetlerini kapsamaktadır.
 
 
Hizmet Sunucusu olan TEOL Dil Kursları ve Yurtdışı Eğitim'in, tüm Türkiye genelinde ki şubelerinde İZMİR BAROSU ile yapılan protokole istinaden bu eğitim projesi kapsamı dışında dilerlerse diğer eğitimlerimizden de faydalanabilirler. Öğrenci, Personel ile birinci derece yakınlarında kurumsal indirimlerden Türkiye genelinde ki şubelere giderek kampanyasız örgün programlarda %50+ %15 indirim, kampanyalı fiyatlarda örgün eğitimde %15 indirim ayrıcalığı ile eğitim alabilirler. (Yurt dışı paketleri dâhil değildir). Online eğitim fiyatları her dönem kampanyalıdır.
 
 
(Şubeler: Ankara, Adana, Bursa Fsm, Bursa, Eskişehir Üniversite, Odunpazarı Eskişehir, Erzurum, Giresun, İstanbul, Ümraniye, İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Kadıköy, İzmir, Muğla/Fethiye, Bodrum, Mersin, Rize, Sakarya, Sakarya Üniversite, Samsun, Atakum, Samsun Merkez, Trabzon Meydan, Trabzon Üniversite, Londra).
 
İletişim:

0232 422 60 17