KOMİSYONLAR

İzmir Barosu Geleneksel 31. Halı Saha Turnuvası Tamamlandı

Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

19.03.2022 tarihinde 13 takımın katılımıyla başlayan Klasik kategorisindeki İzmir Barosu Geleneksel 31. Halı Saha Turnuvası, 10.04.2022 tarihinde oynanan 3.lük ve final maçları ile sona erdi. İzmir Barosu Başkanı Av. Özkan Yücel'in de katılımıyla düzenlenen kupa töreninde, Turnuva Komitesi'nde yer alan spor komisyonundan sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Av. Mehmet Baran Selanik ile Av. Fatih Pekdemir, Av. Yiğitcan Topaç, Av. Furkan Taşçeken, Av. Umut Ertan ve Mehmet Hulusi Görgülü'ye katkılarından dolayı teşekkür belgesi verildi.

 

Klasik kategorisinde yapılan maçlar sonucunda Golden Snitch takımı turnuvayı üçüncülükle bitirirken, FC'94 takımı ikinci ve Kontra FK takımı ise şampiyon olarak tamamladı.

 

Turnuva sonunda En Değerli Oyuncu- Stj. Av. Umut Kemal Yavuz, En İyi Kaleci - Av. Furkan Taşçeken, Gol Kralı - Av. Eyüp Sağır; ödüllerini İzmir Barosu Başkanı Av. Özkan Yücel'den aldı. Dereceye giren takımlarda yer alan ve bireysel ödül kazanan meslektaşlarımızı kutlarız. Turnuvaya katılan tüm takımlara ve saha kenarında destek veren tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

TURNUVADAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ