KOMİSYONLAR

Streetball Turnuvası Yapıldı

Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Baromuza kayıtlı meslektaşlarımızın katıldığı “Streetball Turnuvası” düzenlendi.

 

Meslektaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği turnuvada, İzmir Barosu Kadın Basketbol Takımı oyuncuları Av. Cansu Tevattepe, Av. Sena Uzun, Av. Öykü Yıldırım, Av. Pelin Karakuş, Av. Sedef Yıldırım, Stj. Av. Duygu Toksoy ve Yaren Aydemir’in katılımıyla kendi aralarında yaptıkları maçlarda birincilik ve ikincilik derecelerini elde ettiler.

 

Erkeklerde 14 takımın yarıştığı turnuvada; şampiyon, Av. Efekan Narlı, Av. Efe Bakı ve Av. Atılgan Çamurcuoğlu’ndan oluşan “Golden Case Takımı” oldu. Av. Onur Gedikli, Av. Enes Rasim Karaçam, Av. Cem Yanmaz, Av. Halim Şirinbaş ve Av. Mert Kaya’dan oluşan “Tema Takımı” ikinci; Av. Özgür Emek, Stj. Av. Oğuz Kaan Değirmenci, Stj. Av. Alperen Safa Ekici, Stj. Av. Ertuğrul Çamlıbel’den oluşan “Stajyerler Takımı” üçüncü oldu.

 

Dereceye giren takım oyuncuları, madalyaları ile kupasını yönetim kurulu üyeleri Av. Şefika Yıldırım Sert ile Av. Elçin Kılınçer Ot’tan aldılar.

 

Turnuvada görev alan, İzmir Gençlik ve Spor Müdürlüğü İl Temsilciliği’ne bağlı il temsilcisi ve hakemlerimiz Faysal Aydemir, İsmet Güneş, K. Giray Esen, Ö. Ömür Turhan, Ebru Aydın ve Gökhan Yaz’a desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.