HABERLER

🏠  Anasayfa  ➝  Haberler

Şirketler Hukuku Seminerlerinin İkincisi Tamamlandı

Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

18:11 . 07 Haziran 2024

İzmir Barosu tarafından ikincisi düzenlenen Şirketler Hukuku seminerlerinin ikinci oturumu 5 Haziran 2024 tarihinde yapıldı.

 

Moderatörlüğünü Av. Elif Nur Kurt’un yaptığı oturumun açılışında konuşan İzmir Barosu Başkan Yardımcısı Av. Zöhre Dalkıran “Bir yandan mesleğe yönelik müdahalelerle mücadele ederken öte yandan meslek içi eğitim çalışmalarına devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız merkezlerimiz ve komisyonlarımız üzerinden hazırlanıyor. Bu çalışma da Ticaret Hukuku Komisyonumuz tarafından hazırlandı. Zaman ayırarak değerli bilgilerini bizimle paylaşan meslektaşımız Av. Eda Baysal’a çok teşekkür ediyoruz. Belki de meslek içi eğitim çalışmalarının en güzel taraflarından biri de meslektaşlarımızın birikimlerini bizimle paylaşıyor ve bu çalışmalara destek veriyor olması. Hem emeği geçen komisyon üyelerimize hem sunumu gerçekleştirecek meslektaşımıza hem de kolaylaştırıcı meslektaşımıza kolaylıklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Meslektaşımız Av. F. Eda Baysal tarafından “Ticaret şirketlerinde birleşme, bölünme, tür değiştirme ve uygulamaları” başlığı altında gerçekleşen çalışmanın her iki oturumunun kaydını aşağıda izleyebilirsiniz.