HABERLER

🏠  Anasayfa  ➝  Haberler

Rekabet Hukuku Seminerleri Tamamlandı

Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

14:08 . 03 Nisan 2024

İzmir Barosu tarafından düzenlenen Rekabet Hukuku seminerlerinin ilki   "Rekabet Hukukunda Güncel Gelişmeler" başlığı ile 21.03.2024 tarihinde düzenlendi. Moderatörlüğünü İzmir Barosu Ticaret Hukuku Komisyonu Üyesi Av. Begüm Gürbüz'ün yaptığı ilk seminere konuşmacı olarak Bilgi Üniversite Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kerem Cem Sanlı katıldı.

 

Seminerin ikincisi ise "Rekabet Hukukunda Özel Hukuk Tazminatı" başlığı ile 28.03.2024 tarihinde İzmir Barosu 6. Kat Konferans Salonu’nda düzenlenerek tamamlandı. Moderatörlüğünü İzmir Barosu Ticaret Hukuku Komisyonu Üyesi Av. Nerime Şenay Küçük'ün yaptığı ikinci seminere konuşmacı olarak Demokrasi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Murat Şahin katıldı.

 

Ticaret Hukuku Komisyonundan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Av.Aylin Aras Öztürk ile komisyon üyesi Av. Filiz Kunt tarafından komisyon üyelerine ve katılımcılara İzmir Barosu adına teşekkür plaketi taktim edilerek, komisyon tarafından yapılacak seminerlerin devam edeceği belirtildi.