HABERLER

🏠  Anasayfa  ➝  Haberler

Belgeler

Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

21:43 . 16 Mart 2020

Baromuzca yapılan yeni düzenleme ile mesleki faaliyet süresini gösterir belgenizi baromuza gelmeden, hızlı bir şekilde BARONET üzerinden talep edebilirsiniz. Başvurunuz kısa süre içerisinde ilgili birim tarafından onaylanacak ve belgenizin hazır olduğuna dair cep telefonunuza kısa mesaj gelecektir. Kısa mesaj geldikten sonra BARONET sistemine girip belgenizi indirebilirsiniz.

 

Önemli Not: Sistemimiz belgeyi, meslektaşımızın kıdemine göre  “5 yıldan az kıdeme sahip olan meslektaşlarımız için staj sürelerini de ekleyerek” otomatik olarak oluşturmaktadır.

 

Belge Doğrulama

 

Elektronik olarak verilen belgenin ilgili kurum/kuruluş tarafından doğrulanması amacıyla, İzmir Barosu Elektronik Belge Sistemi üzerinden oluşturulan faaliyet belgesi üzerinde bulunan onay kodu ile, İzmir Barosu web sitesinin üst tarafında bulunan hızlı erişim https://belgedogrulama.izmirbarosu.org.tr/ adresinden doğrulama yapılabilecektir.

 

Doğrulama başarılı olduğunda, üretilen belge PDF formatında açılır.

 

Oluşturulan elektronik belgeyi akıllı cep telefonlarında karekod okuyan uygulamalar ile elektronik belgenin sağ üst tarafında bulunan karekodu okutarak, daha hızlı ve kolay bir şekilde doğrulayabilirsiniz.

 

Baronet’e giriş için tıklayınız.