İzmir Barosu: Ana Sayfa
İzmir Barosu: Ana Sayfa
İzmir Özel Türk Koleji'nden Baromuz Üyelerine İndirim
17 Ekim 2011 - 00:00:00
İzmir Özel Türk Koleji'nden Baromuz üyelerine eğitim-öğretim ücreti üzerinden %15 indirim yapılmaktadır.
 

Eğitim ve öğretimi ortak paydada birleştirerek 60 yılı geride bırakan İzmir Özel Türk Koleji, "Anaokulundan Üniversiteye" sloganı ile 30.000'i aşkın mezunundan aldığı güçle, sizlerin en değerli varlıkları olan çocuklarınızı yaşama her yönüyle hazır, geleceğin aydınlık yüzleri olarak yetiştirmeye devam ediyor.

 

Okul öncesi eğitimi öğrenimin temel taşı kabul ederek kurduğumuz anaokullarımızda, siz değerli İzmir Barosu mensuplarının çocukları için özel avantajlar sunuyoruz:

 

Çocuklarınızın okul öncesi eğitimleri için;(2-3-4-5 Yaş ve Hazırlık Sınıfı(6yaş))

 

İzmir Özel Türk Koleji Okul Öncesi Eğitim Kurumları'nda mevcutta uygulanmakta olan eğitim-öğretim ücreti üzerinden %15 avantaj sağlıyoruz.

 

Bu avantaj;''2011-2012 Eğitim-Öğretim döneminde, velisi aynı kurumda çalışan ya da aynı kurumdan emekli olmuş (başka bir kurumda çalışmamak koşuluyla)en az 5 öğrencinin kayıtlı olması halinde sağlanan bu avantajı İzmir Barosu olarak elde etmiş bulunmaktasınız.

Bu avantaj 2011-2012 eğitim-öğretim yılı için, İzmir Özel Türk Koleji'nin Mithat paşa - Büyük çiğli - Alsancak - Bornova ve Narlıdere Anaokullarında geçerli olacaktır. ''.

 

Çocuklarınızı öğrencilerimiz, sizleri de velilerimiz olarak aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, verimli ve başarılı çalışmalar dileriz.

 

Saygılarımızla,

 

Efsun AYDIN

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Sorumlusu

Kurumsal İletişim Departmanı 

0232 2440500/246

www.ozelturkkoleji.com

 
İçerik-11
İçerik-10
İçerik-12
İçerik-9
İçerik-13
Baro Levhası BARO LEVHASI
Sicil No:
Adı:
Soyadı:
BaroNet
Anlaşmalı Hastaneler
Av.M.Taner Ünlü Kütüphanesi
BaroTV
OCAS
UYAP
Baro Kart
E-İmza