DUYURULAR

🏠  Anasayfa  ➝  Duyurular

7. Tüketici Hukuku Kongresi

Sayfayı Yazdır Küçük Font Büyük Font

7. Tüketici Hukuku Kongresi 23-24-25 Kasım’da İstanbul’da yapılacaktır.

13:34 . 07 Kasım 2017


7. Tüketici Hukuku Kongresi 23-24-25 Kasım’da İstanbul’da

 

12 BANKAYA 3 KAT TAZMİNAT DAVASI VE SEKTÖREL BAZDA TÜKETİCİ HUKUKU UYGULAMALARI OTURUMLARI

7. TÜKETİCİ HUKUKU KONGRESİNDE

 

Tüketici Hukuku Enstitüsü önderliğinde her sene geleneksel olarak yapılagelen Tüketici Hukuku Kongresi’nin yedincisi 23-24-25 Kasım 2017 günlerinde İstanbul’da yapılacaktır.

 

12 bankaya karşı 3 kat tazminat davası konusu için ayrı bir oturum ve bankacılık, Fintech, Sigorta, telekomünikasyon, İnşaat, Taşınmaz Simsarlığı, reklam, Tıp, Otomotiv, E-Ticaret, havayolu Taşımacılığı, Çevre Sektörleri ile Avukatlık Ücret Sözleşmeleri, Tüketici yargılaması ve son olarak Fütüristik hukuk konuları ayrı ayrı incelenecektir.

 

Her sene olduğu gibi bu sene de tüketici hukukunun bütün taraflarının bir araya geleceği kongrede, hakimler, akademisyenler, bürokratlar, özel sektör temsilcileri ve hukukçuların oluşturacağı yaklaşık 1000 kişi, tüketici hukukunun denge merkezlerini keşfetmeye ve tüketicilerin ekonomik hayatlarına yön vermeye çalışacaklardır.

 

Sektörün ve tüketicilerin kalbi, tüketici hukukunun gelişmesine katkıda bulunan ve tüketici hukukuna saygılı olan çeşitli kuruluşların desteklediği bu kongrede atacaktır. Katılanlara katılım sertifikası, kongre dokümanları ve kitabı hediye edilecektir.

 

Detaylar için lütfen tıklayınız >>>www.tuketicihukukukongresi.com